Teatr Żydowski
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Teatr Żydowski > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

  Drukuj
 

DYREKTOR

Gołda Tencer

SEKRETARIAT

tel.: 22 526 20 15, 526 20 42
sekretariat@teatr-zydowski.art.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Izabella Śleszyńska
tel.: 22 526 20 44
i.sleszynska@teatr-zydowski.art.pl

DZIAŁ KADR

Małgorzata Waszkowska
tel.: 22 526 20 13
m.waszkowska@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO

Natalia Gruszczyńska
tel.: 22 526 20 22
n.gruszczynska@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Hubert Osmólski
tel.: 22 526 20 45 lub 500 241 370
h.osmolski@teatr-zydowski.art.pl

SPECJ. DS. GOSPODARCZYCH I KONSERWACJI

Adam Baliński
tel.: 22 526 20 17, 501 676 250
a.balinski@teatr-zydowski.art.pl

KOORDYNACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ

Maciej Kurpiewski
tel.: 22 526 20 17 lub 502 500 605
m.kurpiewski@teatr-zydowski.art.pl

ARCHIWUM ARTYSTYCZNE I ZAKŁADOWE

Agnieszka Greiner
tel.: 22 526 20 38
a.greiner@teatr-zydowski.art.pl

KASY BILETOWE

Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa, al. Niepodległości 141a
Adela Batory-Capar, Marta Pilaszek
tel.: 22 850 56 56 lub 517 625 481
kasa@teatr-zydowski.art.pl

ul. Senatorska 35
Halina Tulej
tel.: 22 850 64 35
kasa@teatr-zydowski.art.pl

BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI

Olga Jagnicka - kierowniczka działu
tel.: 22 526 20 34
o.jagnicka@teatr-zydowski.art.pl

Marta Kostyra
tel.: 22 850 64 50 lub 51
m.kostyra@teatr-zydowski.art.pl

Ewa Kozaczyńska
tel.: 512 059 868
e.kozaczynska@teatr-zydowski.art.pl

PR, DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY

Ewa Wojciechowska
tel.: 690 561 351
e.wojciechowska@teatr-zydowski.art.pl

IMPRESARIAT

impresariat@teatr-zydowski.art.pl



 
 
Wprowadził BZMW/ext.elechicz 06-02-2011
Aktualizujący Greiner Agnieszka 16-09-2022
Zatwierdzający Tencer Gołda (Teatr Żydowski) 16-09-2022
Publikujący Bartold Jan (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 16-09-2022
Liczba odwiedzin: 7829